Online Check-In İşlemleri

Otelimize gelmeden önce kimlik bilgilerini bize bu kısımdan gönderebilirsiniz. Bu sayede odanızı daha hızlı bir şekilde alabilir, tatilinize bir an önce başlayabilirsiniz.

Önemli Notlar (Lütfen Dikkatli Okuyunuz)

* Değerli eşyalarınızı, lütfen ücretsiz olarak hizmetinize sunulan Kasa’ da saklayınız. Kasa dışındaki değerli eşyalarınızın kaybında otelimiz sorumlu değildir.

* Otel’ e giriş saati, 14:00 ; çıkış saati ise, 12:00 ‘ dır. Resepsiyona bilgi verilmeden yapılacak geç çıkışlarda; Otel 1 günlük oda ücreti kadar, “Geç Çıkış Ücreti” uygulama hakkını haizdir.

* Otel Yönetimi; konaklama süresince, işletme kuralları ve Otel prensipleri çerçevesinde hareket etmeyen; diğer misafirlerin şikayetine sebep olan veya uygunsuz davranışları tespit edilen misafirlerin konaklamalarının; konakladığı acenta ya da kendisi ile görüşülerek veya güvenlik mensuplarını kullanarak; erken sonlandırılmasını sağlayabilir. Böyle bir durumda, konaklama, erken de sonlandırılsa; misafir, tam ücret öder.

* Otel, no – show uygulaması gereğince; konaklama süresini, misafirin kendi rızası ile erken sonlandırılması durumunda; misafirin rezervasyon kaydında yer alan konaklama taahhüdüne dair ücretin tamamını; misafirin verdiği kredi kartından, tahsil etme; tüm ödeme; girişte peşin yapılmışsa; geri ide etmeme hakkını haizdir.